Johnny Depp

Johnny Depp

Namerané IQ:
126

Johnny Depp

Johnny Depp je jedným z najobľúbenejších amerických hercov, jeho fotky a plagáty už veľa rokov zdobia izby žien a dievčat. Hodnota jeho IQ je nadpriemerná a nasvedčuje tomu, že ide o veľmi inteligentného muža s tvorivými schopnosťami. V kvalifikovanom IQ teste by ho malo poraziť len asi 5% respondentov.

Životopis

Johnny začal svoju kariéru ako gitarista, hral s niekoľkými rockovými kapelami. Vo veku dvadsať rokov sa oženil, ale jeho manželstvo skončilo rozvodom. V ďalších rokoch chodil s herečkou Winonou Ryder alebo supermodelkou Kate Moss, než nakoniec zakotvil u speváčky a herečky Vanessy Paradis, s ktorou má syna Johna „Jacka“ Christophera a dcéru Lily-Rose Melody.

Filmografia

Johnnyho herecká kariéra začala televíznym seriálom Jump Street 21, ktorý z neho urobil teenagerský idol. Na filmové výslnie sa vyšvihol bizarnou rolou Nožnicovorukého Edwarda. Nasledovali ďalšie úspešné filmy ako Ed Wood, Piráti z Karibiku, Charlieho továreň na čokoládu alebo Sweeney Todd. Dnes je Johnny Depp jedným z najobsadzovanejších hercov Hollywoodu.

Ďalší hollywoodský idol, Brad Pitt, má IQ 119.

A koľko máte vy? Skúste si zistiť svoje  IQ v našom kvalifikovanom IQ teste!

Vyber si IQ test

IQ Test vrodenej inteligencie

Tento online IQ test vyskúša bystrosť vášho myslenia v...

IQ Test numerickej inteligencie

Numerická inteligencia je schopnosť ľudského mozgu pracovať a...

Ďalšie celebrity