Johnny Depp

Johnny Depp

Namerané IQ:
126

Johnny Depp

Johnny Depp je jedným z najobľúbenejších amerických hercov, jeho fotky a plagáty už veľa rokov zdobia izby žien a dievčat. Hodnota jeho IQ je nadpriemerná a nasvedčuje tomu, že ide o veľmi inteligentného muža s tvorivými schopnosťami. V kvalifikovanom IQ teste by ho malo poraziť len asi 5% respondentov.

Životopis

Johnny začal svoju kariéru ako gitarista, hral s niekoľkými rockovými kapelami. Vo veku dvadsať rokov sa oženil, ale jeho manželstvo skončilo rozvodom. V ďalších rokoch chodil s herečkou Winonou Ryder alebo supermodelkou Kate Moss, než nakoniec zakotvil u speváčky a herečky Vanessy Paradis, s ktorou má syna Johna „Jacka“ Christophera a dcéru Lily-Rose Melody.

Filmografia

Johnnyho herecká kariéra začala televíznym seriálom Jump Street 21, ktorý z neho urobil teenagerský idol. Na filmové výslnie sa vyšvihol bizarnou rolou Nožnicovorukého Edwarda. Nasledovali ďalšie úspešné filmy ako Ed Wood, Piráti z Karibiku, Charlieho továreň na čokoládu alebo Sweeney Todd. Dnes je Johnny Depp jedným z najobsadzovanejších hercov Hollywoodu.

Ďalší hollywoodský idol, Brad Pitt, má IQ 119.

A koľko máte vy? Skúste si zistiť svoje  IQ v našom kvalifikovanom IQ teste!

Vyber si IQ test

IQ Test vrodenej inteligencie

Tento online IQ test vyskúša bystrosť vášho myslenia v šiestich...

IQ Test numerickej inteligencie

Numerická inteligencia je schopnosť ľudského mozgu pracovať a...

Ďalšie celebrity