Miley Cyrus

Namerané IQ:
110

Miley Cyrus

Americká herečka a speváčka Miley Cyrus bola jednou z najlepšie platených detských celebrít na svete. Napriek tomu, že nedosiahla plnoletosť, má úspešne rozbehnutú hereckú aj spevácku kariéru.

Jej hodnota IQ sa pohybuje v priemere, čo znamená, že väčšina populácie by mala v kvalifikovanom IQ teste dosiahnuť podobné skóre.

Životopis a filmografia

Miley sa na obrazovkách prvýkrát objavila vo svojich jedenástich rokoch a v tom istom roku si zahrala v úspešnom filme Tima Burtona Big Fish. Jej kariéra vystrelila smerom nahor v roku 2006, kedy vyhrala casting na rolu hlavnej postavy v seriáli Hannah Montana. Dievča, ktoré žije dvojitý život - cez deň ako normálna školáčka a večer ako popová hviezda - získalo popularitu predovšetkým medzi deťmi a teenagermi. Objavila sa tiež v ďalšom obľúbenom filme pre dospievajúcich - High School Musical 2.

K seriálu Hannah Montana tiež nahrala niekoľko piesní a vydala sólové album Meet Miley Cyrus. O pár rokov neskôr jej vyšlo prvé album, Breakout, ktoré sa už seriálu netýka.

V roku 2009 sa na plátna dostal film o Hannah Montana a Mileyin singel „The Climb“ zo soundracku sa vyšplhal na vysoké priečky hitparád.

Škandál spôsobila Miley svojimi fotkami pre časopis Vanity Fair, kde pózovala od pása nahor nahá, prikrytá len tenkou prikrývkou.

Priemerné IQ má napríklad aj americká celebrita Paris Hilton.

A koľko máte vy? Skúste si zistiť svoje IQ v našom kvalifikovanom IQ teste!

Vyber si IQ test

IQ Test vrodenej inteligencie

Tento online IQ test vyskúša bystrosť vášho myslenia v šiestich...

IQ Test numerickej inteligencie

Numerická inteligencia je schopnosť ľudského mozgu pracovať a...

Ďalšie celebrity